ROTTERDAM - In een flatwoning aan de Blankershoek in Rotterdam heeft begin van de middag brand gewoed, de melder gaf aan dat er rook zichtbaar was en dat er niemand open deed toen zij aanbelde.


Het zou gaan om een woning op de derde etage. Bij aankomst van de brandweer bleek de bewoner in de woning te zijn, die door de brandweer eruit is gehaald. De bewoner raakte niet gewond.

Volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio zou er mogelijk sprake zijn dat de man verward is en dat het vermoeden is dat de brand aangestoken zou zijn. Een woordvoerder van de politie bevestigd dat de politie de man heeft aangehouden wegens een sterk vermoeden dat de bewoner inderdaad zelf de brand heeft aangestoken.

Het woonblok zit zonder stroom, het is onbekend of dit te maken heeft met de brand of doordat er werkzaamheden naast de flat bezig zijn.