ROTTERDAM - Wat gebeurt er eigenlijk op een boerderij als het donker wordt? Kom het ontdekken tijdens de Nacht van de Nacht op stadsboerderij De Molenwei!
Op zaterdagavond 24 oktober doet De Molenwei mee aan de landelijke Nacht van de Nacht.
Deze avond draait alles om het donker. Want als de lichten uit gaan, gebeurt er van alles: de natuur krijgt rust en aan de hemel verschijnen misschien wel meer sterren dan je normaal ziet.
De Molenwei is deze avond geopend tot 20:00 uur. Wandel zachtjes over de boerderij, en kijk hoe onze dieren zich gedragen wanneer de avond valt.
Neem vooral een kijkje op het weiland. Zonder lichtvervuiling kun je hier genieten van de sterrenhemel en de stilte. En wie weet... misschien zie je zelfs de wassende maan!
De Nacht van de Nacht wordt jaarlijks georganiseerd door de Natuur en milieufederaties. Door het hele land zijn activiteiten in het donker en doven honderden bedrijven en gemeenten hun verlichting. Zo vragen we samen aandacht voor het belang en de schoonheid van een donkere nacht.
Kom kijken, luisteren en ontdekken. Trek een warme jas aan en beleef De Molenwei eens op een hele andere manier!
Waar: Stadsboerderij De Molenwei, Brammertstraat 10, Rotterdam.
Wanneer: zaterdagavond 24 oktober, tot 20:00 uur.
Entree: Gratis.

17.0 ℃















































