ROTTERDAM – Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben vrijdagavond de punten gedeeld. De Rotterdammers leken dankzij uitblinker Milan Zonneveld en debutant Isaac Babadi op weg naar een overwinning, maar tien minuten voor tijd kwam PEC Zwolle alsnog langszij.

PEC Zwolle kwam na ruim twintig minuten spelen op voorsprong op Het Kasteel. Na een vlijmscherpe counter werd Cissoko door Dylan Mbayo vrijgespeeld. De buitenspeler bleef koel en schoot de bal knap binnen.

Lang konden de gasten echter niet van hun voorsprong genieten. Milan Zonneveld bracht Sparta op gelijke hoogte. De boomlange spits kopte raak uit een hoekschop en maakte daarmee alweer zijn derde doelpunt van het Eredivisie-seizoen.

Na de rust moest Casper Terho het veld verlaten. Zijn vervanger Isaac Babadi, die door Sparta wordt gehuurd van PSV, liet zich direct gelden. De middenvelder kreeg de bal aangespeeld door Zonneveld en bleef oog in oog met PEC-doelman Jesper Schendelaar rustig. Met zijn eerste balcontacten voor Sparta zorgde Babadi daarmee voor de 2-1.

PEC Zwolle gaf zich niet gewonnen en ging nadrukkelijk op zoek naar de gelijkmaker. Ook Sydney van Hooijdonk maakte nog zijn debuut voor de Zwollenaren. Tien minuten voor tijd kreeg PEC loon naar werken: Koen Kostons zorgde voor de gelijkmaker en bepaalde daarmee de eindstand op 2-2.