ROTTERDAM – FC Utrecht leek zaterdag lange tijd op weg naar de eerste overwinning van het seizoen. De Domstedelingen kwamen op bezoek bij Sparta maar liefst drie keer op voorsprong, maar zagen de thuisploeg in de absolute slotfase alsnog langszij komen: 3-3.
FC Utrecht nam na zeventien minuten voor het eerst de leiding. Matisse Didden was het eindstation van een hoekschop van Yoann Cathline en kopte de bal overtuigend binnen: 0-1.
Sparta wist vlak voor rust de achterstand weg te werken. Ayoni Santos zette op de linkerflank een goede actie in en stelde Marvin Young in staat om de gelijkmaker binnen te schieten: 1-1.
Kort na de hervatting sloeg FC Utrecht opnieuw toe. Stepanov bracht de bezoekers in de 46e minuut weer op voorsprong: 1-2.
Sparta gaf zich niet gewonnen en kwam in de 67e minuut opnieuw langszij. Invaller Milan Zonneveld zorgde voor de 2-2, waarmee de spanning volledig terugkeerde in het duel.
FC Utrecht leek vervolgens alsnog met de overwinning aan de haal te gaan. Adrian Blake zette de bezoekers in de 76e minuut voor de derde keer op voorsprong en leek daarmee de matchwinner te worden.
Sparta had echter het laatste woord. Diep in de blessuretijd, in de zesde extra minuut, tekende Nick Verschuren alsnog voor de 3-3.

14.9 ℃






































